Сучасна наука не дає чіткого роз’яснення для чого будувалися відомі піраміди у різних частинах світу і коли побудовано першу. Відомі лише здогадки. Вважають, що піраміди, як математичне чудо ( піраміда Хеопса має периметр основи 1 км , а площу 5,4 га, периметр основи, поділений на подвійну висоту дає число «пі» із точністю до 0,01, а висота – становить одну мільярдну частку віддалі від Землі до Сонця), є об’єктами для приймання і випромінювання енергії, а ще є гіпотези, що вони діють, як психотронний генератор та використовувались як космічні обсерваторії, культові споруди та «машини часу». Дослідження вчених показують, що піраміди у Єгипті , Китаї, Америці мають широкий спектр дії на навколишній світ і в тому числі на здоров’я людини. Цей вплив називають «ефект піраміди». Зауважу, що скіфи, а потім, українські козаки також будували кургани, які мали основи і вершини, як і в пірамід. Безліч будівельних конструкцій пірамідальних форм люди створюють і використовують сьогодні. У США будують точні моделі єгипетських пірамід різних розмірів, зокрема і двометрові для медитації. А у Каліфорнії за принципом пірамід будують церкви, лікарні, готелі та ін.. У минулому столітті Микола Реріх захоплювався ступінчатими пірамідами Тібету, а їх там є понад 100 і заввишки 500 – 900 метрів ( висота піраміди Хеопса – 146 метрів). На терасах пірамід розташовували пасіки. В Англії також є піраміди і одна із них –унікальна земляна піраміда Пеніа де Бернал, яка за формою подібна до єгипетської. Жителі навколишніх сіл відрізняються довголіттям і майже не хворіють. На території колишнього Союзу у містах побудовано десятки пірамід із бетону, скла і полімерів. Не відстають у нас і бджолярі. Вони також будують господарські будівлі, відпочинкові будиночки та приміщення для лікування, які бувають пірамідальними у своїх формах. Такі форми конструкцій багато хто створює з метою використання ефекту піраміди. На сторінках «УП» вже розповідали про ефект порожнинних структур і позитивний їх вплив на людину. Це ж можна сказати і про піраміди. Зауважу, що у давнину вулики-колоди мали дашки у формі конуса (пірамідальна), а вулики до війни булипереважно під шатровими дашками, не плоскими, як тепер.
Відомо, що навіть маленькі піраміди, виготовлені із різних матеріалів (моделі) можуть позитивно впливати на живі організми та нейтралізувати шкідливі природні випромінювання. Радіус зовнішньої активності маленьких пірамід легко визначити методом біолокації і їх позитивний вплив відчувається на віддалі десятків метрів. Не випадково, що куполи храмів мають форми конуса, піраміди і акумулюють космічну енергію, яка має заспокійливий позитивний вплив. Сьогодні є інформація про те, що коли у піраміду помістити насіння рослин, або ж продукти, то вони набувають якісно нових властивостей. Так, після двотижневого перебування у певному місці піраміди насіння дає значно вищий врожай, а піраміда, побудована у старому яблуневому саду спонукає його рясно зацвісти. Ми ще не знаємо, чи присутність піраміди у пасіці сприяє розвитку бджіл і підвищенню їх продуктивності, але пірамідальні будиночки, і такої ж форми дахи використовуються у бджільництві та фахівцями з апітерапії не тільки у нашій країні.
Звичайно, можна скептично відноситися до інформації про вплив ефекту піраміди, але факти залишаються фактами. Та не варто вважати ефект піраміди панацеєю від усіх хвороб. Їх вплив на живі організми ще не достатньо вивчений і спорудження у пасіці довільної форми та розмірів піраміди може мати різний зовнішній та внутрішній вплив. Не буду описувати дослідження різних авторів із використанням малих пірамід, а розглянемо головні принципи та вимоги до побудови пірамідальної споруди, яка на думку багатьох дослідників володіє властивим позитивним ефектом. Така пірамідальна споруда повинна відповідати пропорціям піраміди Хеопса . Відношення довжини сторони основи до висоти піраміди повинно становити 1,5702. При цьому базовому коефіцієнті кожна грань піраміди являтиме собою правильний трикутник із кутами у вершині 64 градуси, а між боковою стороною та основою – 58 градусів. Сила дії піраміди залежатиме від того на скільки витримано базовий коефіцієнт і від величини піраміди. Висота піраміди, у якій могла б знаходитися людина має становити 3 метри, але принцип побудови будь - якої піраміди є однаковим. Будувати можна із дерева чи інших матеріалів, але зберегти пропорції, змінивши розміри.
При побудові триметрової піраміди розраховуємо довжину сторони її квадратної основи: 3 м х 1,5702 = 4,7106 м. На вибраній ділянці для будівництва вимірюємо квадрат із сторонами 4,7106 м, усі кути якого повинні мати 90 градусів. Сторони квадрата повинні бути направлені за компасом схід – захід, північ – південь (рисунок 1). Вікна у майбутній пірамідальній будівлі рекомендовано робити із північної та південної, а двері із східної і західної сторін. На перехресті діагоналей знаходимо центр квадрата від якого встановлюємо висоту 3 м. Довжину ребер піраміди встановлюємо, застосувавши ще один базовий коефіцієнт 1,4945, (3 м х 1,4945 = 4,4835 м). Стіни піраміди можна обшити покрівельним матеріалом, а із середини зробити теплоізоляцію.
Внутрішня частина піраміди умовно ділиться на три заввишки одинакові зони: позитивну, перетворюючу і негативну (рисунок 2). . Вигляд пірамідального будиночка для лікування ефектом піраміди зображено на рисунку 3. Такі ж пропорції може мати й конфігурація шатрового даху будівлі. Необхідно пам’ятати, що всередині піраміди діють як відтворюючі сили, так і руйнуючі. Споруджуючи пірамідальну будівлю треба передбачати правильне розміщення у ній місць тривалого перебування. Відомо, що люди, які довго знаходились у критичній зоні великих пірамід швидко помирали. Окремі, зайшовши у піраміду, відчували погіршення стану здоров’я. Негативний вплив має перебування живого організму під ребрами піраміди. Про це свідчать висновки дослідників, які відзначають, що піраміда може стимулювати та пригнічувати життєві процеси.
Після розпаду СРСР на його території побудовано десятки пірамідальних будівель заввишки 10 -45 метрів, а одна із найбільших – поблизу Москви, на Ризькій автомагістралі, але медики зафіксували що від цієї споруди у населення більше негативного впливу, ніж позитиву. Всі, хто використовує пірамідальні споруди повинні знати, що потужні піраміди необхідно розташовувати безпосередньо на поверхні землі, щоб виключити попадання людини в негативну частину – під основу піраміди. Заборонено перебування в піраміді онкологічно хворим та хворим на шизофренію та ряд інших захворювань.
Ото ж перед тим, як будувати пірамідальну споруду на пасіці, необхідно досконало вивчити величезний вже накопичений об’єм інформації з цього питання і врахувати досвід та рекомендації дослідників, щоб не завдати собі та іншим шкоди. Мабуть, багато бджолярів випробовували у своїх пасіках вплив ефекту піраміди і поділяться інформацією на сторінках журналу.
|